Wszyscy entuzjaści kempingu samochodowego docenią luksusowe cechy dużej maty BaseCamp. Ta ciepła i wygodna mata ma 5 cm wysokości, samopompującą się piankę o wartości R wynoszącej 6,0 dla jeszcze lepszych nocy pod gwiazdami. Wyrafinowany pokrowiec jest lekki i miękki w dotyku. Wszechstronna, samopompująca się mata posiada wysokiej jakości zawór WingLock, który umożliwia trzykrotnie szybsze napompowanie maty dzięki większemu otworowi i nadmuchiwaniu w jednym kierunku. W zestawie znajduje się kompaktowy worek do pakowania.
| Nazwa produktu: | Therm-a-Rest BaseCamp Mata Izolacyjna - Large - Poseidon Blue |
| Producent: | Therm-a-Rest |
| Kod pozycji: | TAR766914 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1960/640/50mm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 660/230/230mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| opór cieplny (wartość R): | 6.0 |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 1530g |
| kod produktu producenta: | 14031 |
| Wersja maty do spania: | Karimata, Samonapełniający się |
| GTIN: | 40818140314 |