Dzięki idealnemu połączeniu funkcjonalności i niewielkich rozmiarów po spakowaniu kołdra Corus jest lekka i zapewnia odpowiednią ciepłotę.
Połączenie lekkości, wygody i wysokiej funkcjonalności oraz dobrych właściwości termicznych sprawia, że kołdra Corus idealnie nadaje się na wyprawy w trzech porach roku i w cieplejszych strefach klimatycznych lub jako dodatkowa warstwa w chłodniejszych warunkach. Corus posiada hydrofobowy puch i konstrukcję komorową, co zapewnia doskonałą regulację temperatury bez ograniczania swobody ruchów podczas snu. Kieszeń na stopy można położyć na macie, aby wyeliminować przeciągi, lub wokół stóp, aby zapewnić jeszcze więcej ciepła. Zatrzask przy karku zapobiega zsuwaniu się koca w chłodniejsze noce.
| Nazwa produktu: | Therm-a-Rest Corus 32F/0C Kołdra puchowa - Large - Twill |
| Producent: | Therm-a-Rest |
| Kod pozycji: | TAR766920 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 2110/1350/110mm |
| zalecany wzrost ciała: | 198cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 250/170/170mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| Wersja śpiwora : | Koce |
| izolacja: | Puch |
| komfort termiczny: | +5°C |
| limit temperatury: | +0°C |
| waga wypełnienia: | 370g |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Beżowy |
| waga: | 620g |
| kod produktu producenta: | 14208 |
| Zrównoważony rozwój: | RDS – Standard odpowiedzialnego pozyskiwania puchu |
| GTIN: | 40818142080 |