Ze względu na ogromny popyt i po prostu dlatego, że jest genialny, ponczo Honcho jest teraz dostępne również w wersji dziecięcej. To ocieplane i hydrofobowe ponczo idealnie nadaje się na zajęcia plastyczne, popołudniową drzemkę na obozie oraz zawody sportowe rodzeństwa, a także zapewnia dzieciom ciepło – nawet tym, które nie chcą założyć zwykłej kurtki. Dzięki praktycznym zatrzaskom po bokach można go przekształcić w przytulny koc i schować do własnej kieszeni zapinanej na zamek błyskawiczny. Dzięki szerokiej gamie zabawnych motywów Twoje dziecko poczuje się jak superbohater na obozie i być może nigdy nie będzie chciało go zdjąć. Ostrzegaliśmy!
| Nazwa produktu: | Therm-a-Rest Honcho Poncho Koc dla dzieci - Stripe Print |
| Producent: | Therm-a-Rest |
| Kod pozycji: | TAR766925 |
| aktywność: | Outdoor, Wypoczynek |
| płeć: | Dla dzieci |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1420/740/25mm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 270/220/220mm |
| pora roku: | Wiosna / Jesień |
| Wersja śpiwora : | Koce |
| izolacja: | Materiały syntetyczne |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 330g |
| GTIN: | 40818138557 |