Podobnie jak podkładka do spania ProLite™, to miniaturowe siedzisko jest idealnym towarzyszem do szybkiego podróżowania z lekkim bagażem i wszędzie tam, gdzie przestrzeń jest na wagę złota. Można je zwinąć tak małe, że można je nosić w torbie, a także przenosić napompowane wewnątrz bezramowych plecaków, aby następna przygoda była zarówno ekscytująca, jak i wygodna. Zintegrowany pasek napinający utrzymuje siedzisko zwinięte do niewielkich rozmiarów.
| Nazwa produktu: | Therm-a-Rest Lite Seat - Green |
| Producent: | Therm-a-Rest |
| Kod pozycji: | TAR766935 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 410/330/38mm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 150/60/60mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 110g |
| kod produktu producenta: | 10784 |
| Wersja maty do spania: | Siedzenie |
| GTIN: | 40818107843 |