Walka z wiatrem i grawitacją na jednym i tym samym rowerze – oto
Wykorzystując doświadczenie
Podczas opracowywania nowego modelu
Ponadto, dzięki zastosowaniu technologii produkcji HCIM (Hollow Core Internal Moulding), stworzyli ramę o niemal idealnej konstrukcji wewnętrznej, osiągając w tym miejscu optymalne zagęszczenie. Mniej materiału oznacza mniejszą wagę, ale w tym przypadku nie oznacza to mniejszej wydajności. W rezultacie powstała rama o aerodynamicznych kształtach, ważąca zaledwie 950 gramów (rozmiar M).
| Nazwa produktu: | BH Bikes AEROLIGHT 8.0 - Rower szosowy z włókna węglowego - 2026 - white / blue / stone |
| Producent: | BH Bikes |
| Kod pozycji: | BHB767005 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| łańcuch: | Shimano Ultegra |
| kaseta: | Shimano Ultegra |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano Ultegra Di2 |
| przerzutka tylna: | Shimano Ultegra DI2 |
| przerzutka przednia: | Shimano Ultegra DI2 |
| suport rowerowy: | BB386 |
| przełożenie zębatki: | 52-36 |
| korba: | Shimano Ultegra Powermeter |
| hamulce: | Shimano Ultegra |
| koła: | BH EVO Stealth |
| model sztycy siodełka: | BH Aerolight |
| siodełko: | Prologo Nago R4 PAS |
| kierownica: | EVO SL Monocoque ACR Cockpit System |
| mostek: | EVO SL Monocoque ACR Cockpit System |
| widelec: | Aerolight Full Carbon |
| ster rowerowy: | FSA ACR |
| rama: | Aerolight Disc ACR Carbon Monocoque |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 11-34 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - elektroniczne |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | Shimano Di2 charger |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| opony: | Pirelli Pzero Race | 700x 28 |
| maksymalna szerokość opony: | 32mm |
| maks. waga systemu: | 120kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Szary |
| konstrukcja widelca: | Sztywny widelec |
| kod produktu producenta: | LA806WSS |
| prowadzenie przewodów: | w pełni zintegrowane |
| Seria produktów: | BH Bikes - Aerolight |
| liczba przełożeń: | 2 x 12 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 8433681783481, 8433681790113 |
| Strona producenta: | https://www.bhbikes.com |