Trasa nie zawsze jest łatwa: luźny żwir, błoto, kurz i szlaki, które wydają się nie mieć końca. Każdy odcinek jest inny, każdy zakręt to wyzwanie i niespodzianka. Niektóre trasy prowadzą w nieznane: ukryty most, podjazd, który daje w kość nogom, szybki zjazd, który wyzwala adrenalinę. Żadnych znaków, żadnego stresu – tylko dreszczyk emocji związany z jazdą i odkrywaniem tego, co będzie dalej. Przygoda polega na podążaniu ścieżką i pozwalaniu, by kilometry pisały historie dnia.
Zaprojektowany z myślą o długich godzinach spędzonych na rowerze, model
Rama i widelec posiadają wiele punktów mocowania, które są kompatybilne ze wszystkimi akcesoriami do systemów transportowych dostępnymi na rynku. Dzięki temu możesz dostosować rower do swoich potrzeb podczas długodystansowych podróży i przygód.
| Nazwa produktu: | BH Bikes GRAVELX 1.8 - Rower gravelowy - 2026 - dark red / oxyde / green sea |
| Producent: | BH Bikes |
| Kod pozycji: | BHB767006 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Allroad / Gravel |
| łańcuch: | Shimano 105 |
| kaseta: | Shimano 105 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano GRX 820 |
| przerzutka tylna: | Shimano GRX 820 |
| przerzutka przednia: | Shimano GRX 820 |
| suport rowerowy: | BB386 |
| przełożenie zębatki: | 46-30 |
| korba: | Shimano GRX 610 |
| hamulce: | Shimano GRX RX820 | 160/160mm |
| koła: | Vision Team TC30 i 3 Disc |
| model sztycy siodełka: | BH Lite 27,2 |
| siodełko: | BH Era XGR |
| kierownica: | BH Lite Gravel |
| mostek: | BH SL |
| widelec: | Gravel X Evo Carbon 1.5 |
| ster rowerowy: | BH SL integrated |
| rama: | Gravel X 2 Alloy 7005 |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 11-34 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| opony: | Hutchinson Touareg Tan | 700x40 |
| maksymalna szerokość opony: | 45mm |
| maks. waga systemu: | 120kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czerwony |
| konstrukcja widelca: | Sztywny widelec |
| kod produktu producenta: | LG186RRG |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Seria produktów: | BH Bikes - GravelX |
| liczba przełożeń: | 2 x 12 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 8433681790755, 8433681790731, 8433681783313, 8433681790724 |
| Strona producenta: | https://www.bhbikes.com |