Niewiele jest w rowerze szosowym przyjemniejszych wrażeń niż poczucie lekkości przy każdym pedałowaniu. To uzależniające uczucie, którym będziesz się cieszyć przy każdym przyspieszeniu. Za każdym razem, gdy naciskasz na pedały. Za każdym razem, gdy redukujesz bieg. Za każdym razem, gdy zmieniasz rytm.
| Nazwa produktu: | BH Bikes ULTRALIGHT 8.0 - Rower szosowy z włókna węglowego - 2026 - black / dark grey / dark grey |
| Producent: | BH Bikes |
| Kod pozycji: | BHB767013 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| łańcuch: | Shimano Ultegra |
| kaseta: | Shimano Ultegra |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano Ultegra Di2 |
| przerzutka tylna: | Shimano Ultegra Di2 |
| przerzutka przednia: | Shimano Ultegra Di2 |
| suport rowerowy: | BB386 |
| przełożenie zębatki: | 52-36 |
| korba: | Shimano Ultegra Powermeter |
| hamulce: | Shimano Ultegra |
| koła: | BH EVO Stealth |
| model sztycy siodełka: | BH Ultralight |
| siodełko: | Prologo Nago R4 PAS |
| kierownica: | EVO SL Monocoque ACR Cockpit System |
| mostek: | EVO SL Monocoque ACR Cockpit System |
| widelec: | Ultralight Evo Disc | Integrated Tapered Full Carbon 1.5 |
| ster rowerowy: | FSA ACR |
| rama: | Ultralight Evo Disc ACR Carbon Monocoque |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 11-34 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - elektroniczne |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | Shimano Di2 charger |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| opony: | Pirelli Pzero Race | 700x 28 |
| maksymalna szerokość opony: | 32mm |
| maks. waga systemu: | 120kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| konstrukcja widelca: | Sztywny widelec |
| kod produktu producenta: | LR806NSS |
| prowadzenie przewodów: | w pełni zintegrowane |
| Seria produktów: | BH Bikes - Ultralight |
| liczba przełożeń: | 2 x 12 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 8433681784372, 8433681784365 |
| Strona producenta: | https://www.bhbikes.com |