Opracowanie mechanizmu korbowego Cybrei trwało trzy lata, od wstępnej koncepcji aż po gotowy produkt. W tym czasie został on poddany szeroko zakrojonym testom przez teamy UCI oraz kolarzy startujących w WorldTour i niezmiennie zbierał bardzo pozytywne opinie. Główny cel projektu był jasny. Ten wysokiej jakości mechanizm korbowy z włókna węglowego został zaprojektowany z myślą o wymagających kolarzach, którzy poszukują połączenia maksymalnej sztywności, niskiej wagi i najwyższej jakości wykonania.
| Nazwa produktu: | Cybrei Mechanizm korbowy z włókna węglowego - DUB |
| Producent: | Cybrei |
| Kod pozycji: | CYI767023 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| korba: | HM Carbon |
| układ zmiany biegów: | 11, 12 |
| profil osi suportu: | SRAM DUB |
| szerokość mufy suportu: | 92 mm |
| standard direct mount (montaż bezpośredni): | Race Face Cinch |
| mocowanie zębatki: | Mocowanie bez haka (Direct Mount) |
| linia łańcucha: | 44.5mm |
| Q-factor (rozstaw pedałów): | 148 mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 320g |
| kod produktu producenta: | FC-01 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja z obciążeniem: | 170mm |
| Strona producenta: | https://www.cybrei.com/ |