Korba z włókna węglowego CYBREI powstała w wyniku trzech lat intensywnych prac rozwojowych – od pierwszego pomysłu aż po ostateczną realizację. W tym czasie została z powodzeniem przetestowana przez teamy i kolarzy zrzeszonych w UCI i zebrała same pozytywne opinie. Celem firmy CYBREI jest maksymalne zmniejszenie wagi roweru bez utraty sztywności. W porównaniu z wieloma innymi korbami dostępnymi na rynku, ta korba z włókna węglowego wyróżnia się doskonałym połączeniem niskiej wagi i wysokiej wytrzymałości.
| Nazwa produktu: | Cybrei Mechanizm korbowy z włókna węglowego - 24 mm |
| Producent: | Cybrei |
| Kod pozycji: | CYI767024 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| korba: | HM Carbon |
| układ zmiany biegów: | 11, 12 |
| profil osi suportu: | 24 mm Hollow Shaft |
| szerokość mufy suportu: | 92 mm |
| standard direct mount (montaż bezpośredni): | Race Face Cinch |
| linia łańcucha: | 44.5mm |
| Q-factor (rozstaw pedałów): | 148 mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 335g |
| kod produktu producenta: | FC-01-24E |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Strona producenta: | https://www.cybrei.com/ |