Tak samo lekka jak model Fly, z którego korzystają drużyny WorldTour (w wersji 550 ml), z zaworem o wysokim przepływie i limitowaną, specjalną grafiką poświęconą najbardziej prestiżowemu wyścigowi w kalendarzu kolarskim. Żółta koszulka, mapa trasy, koszulka w kropki oraz Tour de France Femmes avec Zwift to tylko niektóre z symboli przedstawionych w tej limitowanej kolekcji.
Tour de France w każdym szczególe
Fly Tour to oficjalny bidon Tour de France: ultralekki, zaawansowany technicznie i ozdobiony najbardziej kultowymi symbolami Grande Boucle. Jaskrawa żółć Maillot Jaune, oficjalna mapa trasy w czarnej wersji, a także wzór Tour de France Femmes avec Zwift – każdy bidon opowiada część historii kolarstwa. edycja limitowana do kolekcjonowania i użytkowania, dla wszystkich, którzy chcą poczuć atmosferę najsłynniejszego wyścigu kolarskiego świata na swoim rowerze.
Zawsze lekka w wyścigu
Waga bidonu Fly jest jedną z jego największych zalet, ponieważ waży on zaledwie 51 g w wersji 550 ml. Konstrukcja o zmiennej grubości ścianek pozwala uniknąć zbędnego materiału, zapewniając jednocześnie stabilność w kluczowych miejscach. W porównaniu ze standardowym bidonem waga została zmniejszona o 30%. Oznacza to mniej materiału, a więcej zwinności. Model Fly to projekt ekologiczny dla wszystkich, którzy szukają minimalistycznego, precyzyjnego i kultowego bidonu wyścigowego.
Szybkie picie
Wystarczy lekki nacisk, aby napić się nawet podczas wysiłku. Butelka Fly Tour de France została zaprojektowana z myślą o wyścigach i można ją łatwo ścisnąć jedną ręką, aby zapewnić ciągły, silny przepływ płynu. Szeroki otwór umożliwia szybkie napełnianie, nawet mieszankami lub suplementami diety. Butelka Fly została stworzona, aby nie zabierać Ci czasu.
Geometria
Konstrukcja Fly Tour de France odpowiada klasycznemu modelowi Fly: stabilna, smukła, łatwa do uchwycenia i ściskania. Standardowa średnica 74 mm pasuje do każdego uchwytu na butelkę i pozwala na łatwe wyjęcie nawet w przypadku kompaktowych ram. Każdy szczegół jest dostosowany do rzeczywistego użytkowania
Możliwość rozłożenia
Fly Tour de France to zaawansowana technicznie butelka na napoje, wykonana z bezpiecznych materiałów. Nie pochłania zapachów i nie zmienia smaku, ponieważ jest wykonana z tworzywa sztucznego wolnego od BPA
| Nazwa produktu: | Elite Fly Tour De France Butelka - 550 ml - Black Map |
| Producent: | Elite |
| Kod pozycji: | ELI767158 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Kompozyt |
| Średnica: | 74mm |
| Nawodnienie, butelka i uchwyt na bidon: | Bidon, Ø 74 mm |
| Objętość: | 0.55l |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 51g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 8020775049488 |
| Strona producenta: | http://www.elite-it.com/de |