Fly Giro to oficjalny bidon wyścigu Giro d’Italia.
To techniczny model o pojemności 550 ml, ultralekki, zaprojektowany do użytku wyścigowego z wysokowydajnym zaworem, dostępny w limitowanej serii poświęconej Corsa Rosa. Oba wzory nawiązują do kultowych symboli Giro: Trofeo Senza Fine, koloru różowego oraz oficjalnej mapy trasy. Butelka przeznaczona zarówno do użytku, jak i do kolekcjonowania.
Tożsamość Giro
Fly Giro to oficjalny bidon Giro d’Italia. Oferuje on wagę, konstrukcję i niezawodność modelu Fly, używanego podczas wyścigów przez teamy WorldTour, w połączeniu z wzorem nawiązującym do najbardziej charakterystycznych symboli Corsa Rosa. Dwie wersje, obie limitowane: jedna w kolorze różowym z Trofeo Senza Fine, druga czarna z oficjalną mapą trasy. Ta sama funkcjonalność, niepowtarzalna tożsamość. Dla wszystkich, którzy śledzą Giro, żyją nim i codziennie zabierają go ze sobą na rower.
Zawsze lekki w wyścigu
Waga bidonu Fly to jedna z jego największych zalet: tylko 51 g w wersji 550 ml. Konstrukcja o zmiennej grubości ścianek pozwala uniknąć zbędnego materiału, a jednocześnie zapewnia stabilność tam, gdzie jest to potrzebne. W porównaniu ze standardowym bidonem waga została zmniejszona o 30%. Mniej materiału, większa zwinność. Model Fly to projekt ekologiczny dla wszystkich, którzy szukają niezbędnej, precyzyjnej i po prostu kultowej butelki wyścigowej.
Maksymalny przepływ płynu
Zaprojektowana do użytku wyścigowego, butelka Fly Giro d’Italia można ścisnąć lekkim naciskiem dłoni, a płyn wypływa szybkim, natychmiastowym strumieniem. Zawór o wysokim przepływie i powiększony otwór zapewniają szybkie i precyzyjne picie, nawet podczas jazdy. Idealna na zawody, gdy na picie jest mało czasu.
Zaprojektowany z myślą o rowerze
Każdy szczegół jest dostosowany do kolarstwa: sportowy design, zoptymalizowany uchwyt zapewniający wygodną obsługę bidonu oraz profil kompatybilny ze wszystkimi typami ram. Standardowa średnica 74 mm zapewnia stabilność podczas jazdy i łatwą obsługę w każdym uchwycie na butelkę.
Dokładne czyszczenie, stała wydajność
Fly Giro przekonuje technicznymi detalami i bezpiecznymi materiałami: tworzywem sztucznym bez zapachu i smaku, wolnym od BPA i certyfikowanym do kontaktu z żywnością zgodnie z normami UE i FDA. Fly Giro d’Italia została zaprojektowana z myślą o trwałości, ale także do codziennego użytku. Całkowicie rozkładaną konstrukcję
| Nazwa produktu: | Elite Fly Giro D'Italia Butelka - 550 ml - Różowy |
| Producent: | Elite |
| Kod pozycji: | ELI767164 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Kompozyt |
| Średnica: | 74mm |
| Nawodnienie, butelka i uchwyt na bidon: | Bidon, Ø 74 mm |
| Objętość: | 0.55l |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Różowy |
| waga: | 51g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 8020775049457 |
| Strona producenta: | http://www.elite-it.com/de |