Komfort jazdy jest najważniejszy. Aby go zmaksymalizować bez kompromisów w zakresie wagi lub osiągów, firma
| Nazwa produktu: | Faserwerk Rockstock MTB Kierownica – 31,8 | Włókno węglowe | 800 mm | 20mm Rise |
| Producent: | Faserwerk |
| Kod pozycji: | FAW767254 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| Średnica mocowania kierownicy Ø: | 31,7 / 31,8mm |
| Układ kierownicy: | Kierownica gięta ze wzniosem (Riser) |
| Właściwości kierownicy: | Zagięcie Backsweep, Uniesienie |
| szerokość chwytu: | 800 mm |
| Zagięcie Backsweep: | 9° |
| uniesienie: | 20mm |
| uniesienie: | 6° |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 189g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Strona producenta: | https://faserwerk-components.de/ |