Dzięki szerokiemu polu widzenia okularów przeciwsłonecznych SMITH Syncline nie tracisz szlaku z oczu i zawsze dobrze się bawisz. Zapewniają one dopasowanie i komfort noszenia podobny do gogli. Dzięki naturalnym kolorom i zwiększonemu kontrastowi technologia soczewek ChromaPop ułatwia wybór linii jazdy. Zintegrowana wyściółka na ramie zapewnia bezproblemową kompatybilność z kaskiem. Zintegrowana wentylacja zapewnia wyraźny i ostry obraz przy każdej prędkości.
Widoczność
Dopasowanie i kompatybilność
rama
W zakresie dostawy:
| Nazwa produktu: | Smith Syncline Okulary - Matte Black | ChromaPop Photochromic Clear To Gray |
| Producent: | Smith |
| Kod pozycji: | SMI767367 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 125/148/65mm |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy, Rower górski |
| Styl okularów: | Pół oprawka, Okulary mono |
| właściwości soczewek: | stały odcień, wymienne soczewki, Ochrona UV |
| przepuszczalność światła: | 20-85% |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 160g |
| kod produktu producenta: | 208900003992W |
| Długość zausznika: | 125mm |
| szerokość soczewki: | 148mm |
| Wysokość soczewek: | 65mm |
| GTIN: | 197737331924 |