Seria kół Service Course stanowi podstawę asortymentu Vision. Wysokiej jakości koła z włókna węglowego, inspirowane profesjonalną serią Metron, oferują niezwykle atrakcyjny stosunek ceny do jakości. Model SC 45 SL doskonale uosabia tę filozofię.
Są one udoskonaleniem dotychczasowych modeli SC i mają teraz szerokość wewnętrzną 23 mm, co zapewnia lepszą kompatybilność z szerokimi oponami i zwiększoną stabilność, a także całkowicie nową piastę P.R.S. z systemem zapadkowym 54 zębów, zapewniającą jeszcze szybsze i bardziej wydajne przenoszenie mocy – w oparciu o technologię Vision High-End Metron.
| Nazwa produktu: | Vision SC 45 SL Zestaw kół - 28" | Carbon | Clincher | Centerlock - 12x100mm | 12x142mm - SRAM XDR |
| Producent: | Vision |
| Kod pozycji: | VSN767399 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| piasty: | PRS |
| szprychy: | Direct Pull Aero bladed |
| obręcze: | Vision Full Carbon |
| układ zmiany biegów: | 12, 13 |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| ASTM: | Kategoria 2 |
| standard osi: | 12x100 mm (Przednie koło), 12x142 mm (Tylne koło) |
| Wersja koła: | Zestaw kół, Zestaw kół 1300-1700 g, System kół |
| Korpus wolnobiegu: | XDR (SRAM 12/13 biegów Szosa) |
| układ hamulcowy: | Centerlock/AFS |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 23-622 |
| szerokość obręczy: | 31.1mm |
| szerokość profilu wewnętrznego: | 23mm |
| wysokość profilu obręczy: | 45mm |
| układ wolnobiegu: | 54T ratchet system |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 1542g |
| kod produktu producenta: | 710-0183236050 |
| Liczba otworów na szprychy: | 21, 24 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Układ wolnobiegu: | Grzechotka |
| GTIN: | 4711233873304 |
| Strona producenta: | http://www.visiontechusa.com/ |