Suplement diety
Sportowcy, którzy regularnie trenują lub osiągają wysokie wyniki, potrzebują codziennego rozwiązania, które pozwoli im uzupełnić zapasy węglowodanów i odbudować mięśnie po treningu. Science in Sport wykorzystuje najnowszą technologię czystych białek, aby stworzyć „
Wsyp 46 g proszku (jedną pełną miarkę) do 500 ml zimnej wody i wstrząśnij. Powstawanie piany jest normalne. Odstaw na co najmniej 1 minutę. Najlepiej spożyć do 30 minut po treningu.
Produkt nie może zastępować zbilansowanej i zróżnicowanej diety i powinien być spożywany w ramach zdrowego stylu życia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Należy zwrócić uwagę, aby nie przekroczyć terminu przydatności do spożycia.
| Nazwa produktu: | SiS REGO Clear Recovery - Napój w proszku zawierający białko i węglowodany - Termin przydatności do spożycia: 01.07.2026 – 1.38kg |
| Producent: | SiS |
| Kod pozycji: | SIN767437 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany, Białko |
| Rodzaj żywienia: | Wegetariański, Bezglutenowy, Bez orzechów, Bez oleju palmowego, Bez soi |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Po |
| gotowe do użycia: | 15000ml |
| Wersja żywności: | Proszek/Granulat |
| treść: | 1380g |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 1380g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Oferta: | Datą przydatności do spożycia |
| Lista składników: | Whey protein isolate (milk) (50 %), maltodextrin (45 %), flavorings, acidity regulator (citric acid), colorant (beetroot red), anti-foaming agent (silicon dioxide), sweetener (sucralose). |
| Informacje o wartościach odżywczych: | Nutrition information per 100 g powder: |