Charakterystyczny i uniwersalny system przedniego bagażnika, który można zamontować na kierownicach o wszystkich popularnych średnicach.
| Nazwa produktu: | Wholegrain Cycles Jack The Bike Rack Bagażnik rowerowy przedni - czarny/żółty |
| Producent: | Wholegrain Cycles |
| Kod pozycji: | WGC767756 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Stal nierdzewna |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 280/230/225mm |
| uchwyt bagażnika: | Kierownica |
| maks. ładowność: | 5kg |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 700g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 725765558749 |
| Strona producenta: | https://wholegraincycles.com |