RockShox BoXXer Ultimate to bezkompromisowy widelec amortyzowany do zjazdów, zapewniający maksymalną kontrolę na najbardziej wymagających trasach. Zaprojektowany z myślą o stromych, szybkich i technicznych zjazdach, łączy w sobie wysoką sztywność z czułą amortyzacją, jednocześnie zmniejszając zmęczenie rąk. Dzięki ulepszonemu amortyzatorowi Charger 2.1, sprężynie pneumatycznej DebonAir i uszczelkom SKF o niskim współczynniku tarcia, BoXXer zapewnia precyzyjne prowadzenie, wysoką przyczepność i ogromne rezerwy mocy do trudnych warunków w bike parkach i podczas wyścigów.
Amortyzator Charger™ 2.1
Ulepszona amortyzacja została zaprojektowana w celu zminimalizowania niepożądanego tarcia, a jednocześnie poprawy kontroli i komfortu podczas szybkich, wyboistych zjazdów. Dostępne są ustawienia kompresji dla wysokich i niskich prędkości.
Pióro pneumatyczne DebonAir™
Komora powietrzna zapewnia wyjątkowo czułą reakcję zawieszenia i wrażenie sprężystości na całym skoku amortyzatora – dla lepszej przyczepności i stabilności na technicznych trasach zjazdowych.
Uszczelki SKF o niskim współczynniku tarcia
Niskotarciowe zgarniacze SKF poprawiają reakcję zawieszenia, a jednocześnie zwiększają trwałość widelca podczas intensywnego użytkowania.
Przeprojektowana rama
BoXXer otrzymał całkowicie nowo opracowaną odlew z zoptymalizowaną konstrukcją mostka, ulepszonym uchwytem przewodów i nowoczesną geometrią dostosowaną do współczesnych rowerów zjazdowych.
Przekładki objętościowe
Dzięki zastosowaniu elementów dystansowych (tokenów) można zmniejszyć objętość powietrza w widelcu, a tym samym wpłynąć na charakterystykę sprężystości. Uzyskuje się w ten sposób łagodniejszą reakcję przy wyższej progresji końcowej.
Maxle Stealth
Oś przelotowa Maxle Stealth to lekka, smukła alternatywa dla Maxle Lite i Maxle Ultimate.
Zakres dostawy
| Nazwa produktu: | RockShox BoXXer Ultimate Charger 2.1 RC2 Debon Air Widelec Amortyzowany - 27.5" | 200mm | 46mm Offset | Straight - 20x110mm Boost Maxle Stealth - czarny - Oferta Specjalna |
| Producent: | RockShox |
| Kod pozycji: | ROX767801 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Rower górski, Downhill, Freeride |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 27,5" / 650B (584mm) |
| skok widelca: | 200/203 mm |
| ASTM: | Kategoria 5 |
| standard osi: | 20x110 mm Boost (Przednie koło) |
| Wersja z amortyzatorem tylnym/sprężyną: | Sprężyna powietrzna |
| możliwość regulacji widelca/amortyzatora: | Kompresja przy wysokiej prędkości, Odbicie przy niskiej prędkości |
| długość widełek (od osi do korony): | 581mm |
| średnica golenia: | 35mm |
| zawieszenie: | DebonAir |
| amortyzacja: | Charger 2.1 RC2 |
| offset widelca: | 46mm |
| maksymalna szerokość opony: | 81mm |
| długość piasty: | 265mm |
| mocowanie hamulca tarczowego: | PM (8") 203 mm, Adapter hamulca |
| maks. średnica tarczy: | 220mm |
| materiał główki ramy: | Aluminium |
| Rok modelu: | 2023 |
| Kolor: | Czarny |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| waga: | 2565g |
| kod produktu producenta: | 00.4020.048.000 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Średnica rury sterowej Ø - góra: | 1 1/8“ |
| Średnica rury sterowej Ø - dół: | 1 1/8“ |
| Seria produktów: | RockShox - BOXXer, RockShox - DebonAir |
| Strona producenta: | http://www.sram.com/de/rockshox |