Pierścień dociskowy do korb Cybrei z standardem 24mm.
| Nazwa produktu: | Cybrei pierścień dociskowy - 24mm |
| Producent: | Cybrei |
| Kod pozycji: | CYI767890 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| profil osi suportu: | 24 mm Hollow Shaft |
| akcesoria i części zamienne do korb: | Pierścień napięcia wstępnego |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 6g |
| kod produktu producenta: | AC-FC01-06-24mm |
| Źródło obciążenia: | BIKE24 |
| Strona producenta: | https://www.cybrei.com/ |