Firma MKS wiedziała, że pedał musi mieć dużą platformę, wymienne piny do pedałów, potrójnie uszczelnione łożysko, a jednocześnie być lekki. Przedstawiamy pedały MKS Allways: na każdą drogę (lub ścieżkę), na każdą pogodę. Pedały Allways są dostępne w srebrnym lub czarnym wykończeniu z efektem śrutowania i są wyposażone w standardową oś 9/16 cala.
| Nazwa produktu: | MKS Allways Pedały - srebro |
| Producent: | MKS |
| Kod pozycji: | MKS768094 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Trekking, Rower górski, Miejski |
| Wersja pedału: | Płaski pedał / pedał platformowy |
| wymiar platformy pedału: | 110 x 84mm |
| Rozmiar gwintu pedału: | 9/16" |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Srebrny |
| waga: | 381g |
| kod produktu producenta: | MKS-ALW-SL |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Materiał osi pedału: | Stal |
| Materiał korpusu pedału: | Aluminium |
| GTIN: | 4560369004270 |
| Strona producenta: | https://www.mkspedal.com/?q=en |