Pedały MKS XC-III to nowa wersja klasycznego modelu, dostępna w różnych kolorach. Korpus pedału wykonano z aluminium, a oś ze stali CrMo. Rozmiar gwintu wynosi 9/16".
| Nazwa produktu: | MKS XC-III Pedał - zielony |
| Producent: | MKS |
| Kod pozycji: | MKS768099 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, BMX / Ziemia / Ulica |
| Wersja pedału: | Płaski pedał / pedał platformowy |
| wymiar platformy pedału: | 90 x 100mm |
| Rozmiar gwintu pedału: | 9/16" |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 400g |
| kod produktu producenta: | MKS-XCIII-GR |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Materiał osi pedału: | Stal |
| Materiał korpusu pedału: | Aluminium |
| GTIN: | 4560369006410 |
| Strona producenta: | https://www.mkspedal.com/?q=en |