Model FD-7 Wide to największy składany pedał w historii firmy MKS. Wykorzystuje on mechanizm składania znany z modelu FD-7, ale ma długość powierzchni pod stopę wynoszącą 109,7 mm.
| Nazwa produktu: | MKS FD-7 Wide Składane pedały - srebro |
| Producent: | MKS |
| Kod pozycji: | MKS768104 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 92/110/30mm |
| Przeznaczenie Roweru: | Miejski, Rower składany |
| Wersja pedału: | Płaski pedał / pedał platformowy |
| wymiar platformy pedału: | 110 x 92mm |
| Rozmiar gwintu pedału: | 9/16" |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Srebrny |
| waga: | 562g |
| kod produktu producenta: | MKS-FD7W-SL |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Materiał osi pedału: | Stal |
| Materiał korpusu pedału: | Aluminium |
| GTIN: | 4560369005932 |
| Strona producenta: | https://www.mkspedal.com/?q=en |