Wybierz dyscyplinę sportową. Wybierz aktywność. Lekki model Breeze zapewni Ci bezpieczeństwo. Te zaawansowane technicznie okulary idealnie nadają się do uprawiania wszelkiego rodzaju sportów i aktywności. Niezwykle niska waga w połączeniu z zaawansowanymi parametrami technicznymi daje Ci nieograniczone możliwości podczas codziennych treningów. Dostosuj okulary Breeze do swoich potrzeb dzięki zdejmowanemu górnemu pałąkowi, mocowanemu paskowi na głowę, wymiennym soczewkom oraz regulowanym końcówkom zauszników i noskowi. Breeze zapewnia Ci wszystko, czego potrzebujesz do nadchodzących wyzwań.
Technologia soczewek Bliz Hydro
Technologia soczewek Hydro wykorzystuje poliwęglan o wysokiej odporności na uderzenia, zapewniając niezawodną jakość optyczną, w tym 100% ochronę przed promieniowaniem UV i właściwości hydrofobowe. Została zaprojektowana z myślą o przejrzystości i wydajności, nawet w najbardziej wymagających warunkach.
Technologia soczewek Bliz Fusion
Technologia soczewek Bliz Fusion to standardowe soczewki. Zapewniają one IDEALNE WYGIĘCIE, OCHRONĘ PRZED PROMIENIOWANIEM UV, ODPORNOŚĆ NA ROZBIJANIE X.PC, a w razie potrzeby również wielowarstwową powłokę lub polaryzację w jednej doskonałej soczewce.
| Nazwa produktu: | Bliz Breeze Okulary - Matte Black - Smoke/Silver Mirror |
| Producent: | Bliz |
| Kod pozycji: | BLI768196 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| aktywność: | Jazda na rowerze, Bieganie |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt |
| Styl okularów: | Pół oprawka, Okulary mono |
| właściwości soczewek: | stały odcień, lustrzane, wymienne soczewki, Ochrona UV |
| Do warunków oświetlenia: | Kategoria 3 - jasno |
| materiał soczewek: | Polycarbonate |
| przepuszczalność światła: | 14% |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 34g |
| Szerokość okularów: | 137mm |
| Długość zausznika: | 134mm |
| Szerokość mostka: | 141mm |
| Wysokość soczewek: | 59.6mm |
| GTIN: | 8056262749937 |
| Strona producenta: | http://www.blizeyewear.com |