Wybierz dyscyplinę sportową. Wybierz aktywność. Lekki model Breeze Small zapewni Ci bezpieczeństwo. To zaawansowane technicznie okulary przeznaczone do mniejszych twarzy, które idealnie sprawdzają się podczas uprawiania wszelkiego rodzaju sportów i aktywności. Niezwykle niska waga w połączeniu z zaawansowanymi parametrami technicznymi daje Ci nieograniczone możliwości podczas codziennych treningów. Zdejmij górną oprawkę, zamocuj pasek mocujący elastyczny, wymień soczewki, dopasuj końcówki zauszników i nosek. Masz wszystko, czego potrzebujesz na nadchodzącą przygodę.
Technologia soczewek Bliz Hydro
Technologia soczewek Hydro wykorzystuje poliwęglan o wysokiej odporności na uderzenia, zapewniając niezawodną jakość optyczną, w tym 100% ochronę przed promieniowaniem UV i właściwości hydrofobowe. Została zaprojektowana z myślą o przejrzystości i wydajności, nawet w najbardziej wymagających warunkach.
Technologia soczewek Bliz Fusion
Technologia soczewek Bliz Fusion to standardowe soczewki. Zapewniają one IDEALNE WYGIĘCIE, OCHRONĘ PRZED PROMIENIOWANIEM UV, ODPORNOŚĆ NA ROZBIJANIE X.PC, a w razie potrzeby również wielowarstwową powłokę lub polaryzację w jednej doskonałej soczewce.
| Nazwa produktu: | Bliz Breeze Small Okulary - Matte White - Smoke/Blue Multicolor |
| Producent: | Bliz |
| Kod pozycji: | BLI768201 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| aktywność: | Jazda na rowerze, Bieganie |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt |
| Styl okularów: | Wąskie twarze, Pół oprawka, Okulary mono |
| właściwości soczewek: | stały odcień, lustrzane, wymienne soczewki, Ochrona UV |
| Do warunków oświetlenia: | Kategoria 3 - jasno |
| materiał soczewek: | Polycarbonate |
| przepuszczalność światła: | 11.22% |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Biały |
| waga: | 32g |
| Szerokość okularów: | 131mm |
| Długość zausznika: | 133mm |
| Szerokość mostka: | 135mm |
| Wysokość soczewek: | 55.7mm |
| GTIN: | 8056262750162 |
| Strona producenta: | http://www.blizeyewear.com |