Model Fusion jest wytrzymały, elastyczny i bezkonkurencyjny – tak jak Ty. Ten zaawansowany, dostosowywalny model jest lekki i wyposażony w technologię Jawbone. Regulowane noski i zauszniki zapewniają niezrównany komfort. Cylindryczne, wentylowane soczewki maksymalizują pole widzenia i wykorzystują technologię Hydro Lens Tech, która gwarantuje wyraźny obraz w każdych warunkach pogodowych. Idealne do kolarstwa, jazdy na nartach i wymagających dyscyplin wielosportowych, okulary Fusion spełniają wysokie wymagania i ambicje.
Technologia soczewek Bliz Hydro
Technologia soczewek Hydro wykorzystuje poliwęglan o wysokiej odporności na uderzenia, zapewniając niezawodną jakość optyczną, w tym 100% ochronę przed promieniowaniem UV oraz właściwości hydrofobowe. Została zaprojektowana z myślą o przejrzystości i wydajności, nawet w najbardziej wymagających warunkach.
Technologia soczewek Bliz Fusion
Technologia soczewek Bliz Fusion to standardowe soczewki Bliz. Zapewniają one IDEALNE WYGIĘCIE, OCHRONĘ PRZED PROMIENIOWANIEM UV, ODPORNOŚĆ NA ROZBIJANIE X.PC oraz, w razie potrzeby, wielowarstwową powłokę lub polaryzację w jednej doskonałej soczewce.
| Nazwa produktu: | Bliz Fusion Okulary - Matte Black - Smoke |
| Producent: | Bliz |
| Kod pozycji: | BLI768202 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| aktywność: | Jazda na rowerze, Bieganie, Sporty zimowe |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt |
| Styl okularów: | Pełna oprawka, Okulary mono |
| właściwości soczewek: | stały odcień, wymienne soczewki, Ochrona UV |
| Do warunków oświetlenia: | Kategoria 3 - jasno |
| materiał soczewek: | Polycarbonate |
| przepuszczalność światła: | 11.52% |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 46g |
| Szerokość okularów: | 130mm |
| Długość zausznika: | 133mm |
| szerokość soczewki: | 132mm |
| Szerokość mostka: | 133mm |
| Wysokość soczewek: | 58.9mm |
| GTIN: | 8056262750100 |
| Strona producenta: | http://www.blizeyewear.com |