Okulary, które wyglądają tak dobrze, jak się noszą, i zapewniają wyraźne widzenie w różnych warunkach pogodowych? Tak jak Ty — prawdziwy bohater. Wszechstronny model dla wąskich twarzy, który pasuje do wielu różnych sportów. Niezależnie od tego, czy jeździsz na rowerze górskim MTB z pełną prędkością, biegasz w spokojnym tempie, czy po prostu relaksujesz się na plaży, okulary
Wysokiej jakości soczewki X-PC zapewniające wyraźne i ostre widzenie w różnych warunkach pogodowych. Soczewki zapewniają pełną ochronę przed promieniowaniem UV, minimalny błąd refrakcji, ochronę przed zarysowaniami oraz skuteczne właściwości hydrofobowe.
| Nazwa produktu: | Bliz Hero Small Okulary - Matte Black - Smoke |
| Producent: | Bliz |
| Kod pozycji: | BLI768217 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| aktywność: | Jazda na rowerze, Bieganie, Wypoczynek |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt |
| Styl okularów: | Wąskie twarze, Pół oprawka, Okulary mono |
| właściwości soczewek: | stały odcień, wymienne soczewki, Ochrona UV |
| Do warunków oświetlenia: | Kategoria 3 - jasno |
| materiał soczewek: | Polycarbonate |
| przepuszczalność światła: | 11.52% |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 29g |
| Szerokość okularów: | 134mm |
| Długość zausznika: | 135mm |
| Wysokość soczewek: | 59.7mm |
| GTIN: | 8056262750223 |
| Strona producenta: | http://www.blizeyewear.com |