Niska waga i wysoka stabilność wynikają z aluminiowego korpusu i klatki. Uszczelniona, osadzona na łożyskach kulkowych i frezowana metodą CNC oś CrMo charakteryzuje się płynnym działaniem i długą żywotnością. Antypoślizgowa gumowa nakładka zapobiega ześlizgiwaniu się z pedału. Pedał posiada homologację zgodnie z niemiecką normą StVZO.
| Nazwa produktu: | M-Wave Steady A8 Pedał antypoślizgowy - srebro |
| Producent: | M-Wave |
| Kod pozycji: | MWV768377 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 180/100/60mm |
| Przeznaczenie Roweru: | Miejski |
| Wersja pedału: | Płaski pedał / pedał platformowy |
| wymiar platformy pedału: | 95 x 70mm |
| Rozmiar gwintu pedału: | 9/16" |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Srebrny, Metaliczny |
| waga: | 470g |
| kod produktu producenta: | 311122 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Materiał osi pedału: | Stal |
| Materiał korpusu pedału: | Aluminium |
| GTIN: | 887539035228 |
| Strona producenta: | http://m-wave-bike.com/ |