| Nazwa produktu: | M-Wave Steady A7 Pedały - czarny |
| Producent: | M-Wave |
| Kod pozycji: | MWV768398 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Trekking |
| Wersja pedału: | Płaski pedał / pedał platformowy |
| wymiar platformy pedału: | 81 x 97mm |
| Rozmiar gwintu pedału: | 9/16" |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 386g |
| kod produktu producenta: | 311117 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Materiał osi pedału: | Stal |
| Materiał korpusu pedału: | Aluminium |
| GTIN: | 887539035211 |
| Strona producenta: | http://m-wave-bike.com/ |