Wykonane z aluminium 6069-AL ze spawanymi połączeniami, niskoprofilowe
Zastosuj koła Flux Pro 55 na przednim i tylnym osprzęcie, aby uzyskać najwyższą wytrzymałość w enduro.
Najważniejsze cechy:
| Nazwa produktu: | e*thirteen Flux Pro 55 Enduro Obręcz - 29 Inch |
| Producent: | e*thirteen |
| Kod pozycji: | ETH768409 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Rower górski, Enduro |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 30-622 |
| otwory: | brak |
| szerokość profilu wewnętrznego: | 30mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 575g |
| kod produktu producenta: | RM5GAA-229 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Liczba otworów na szprychy: | 32 |
| GTIN: | 4711280347605 |
| Strona producenta: | http://bythehive.com/e-thirteen/ |