Korby e*spec dla jednostek napędowych SRAM DUB Powertrain.
Korby te stanowią poważne ulepszenie, które zwiększy wytrzymałość i odporność na uderzenia pedałów, jednocześnie zmniejszając wagę roweru. Dostępne w krótszych długościach dla lepszego prześwitu pedałów w geometrii ram z niskim suportem. Wyposażone w wbudowane, samowyciągające się śruby do korby ze stopu metali lekkich, ułatwiające montaż i demontaż w razie konieczności serwisowania.
Kompatybilne z systemami silników
Niech lekkość nie zmyli Państwa: aluminiowe korby
| Nazwa produktu: | e*thirteen Helix Race e*spec Ramię korby - SRAM DUB Powertrain - silver |
| Producent: | e*thirteen |
| Kod pozycji: | ETH768436 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny |
| liczba biegów - przód: | 1 |
| profil osi suportu: | ISIS |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Srebrny |
| waga: | 413g |
| kod produktu producenta: | CS4HAA-120 | CS4HAA-121 | CS4HAA-122 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja z obciążeniem: | 155 mm |
| długość ramienia korby: | 160 mm, 165 mm, 155 mm |
| GTIN: | 4711280343911, 4711280343928, 4711280343935 |
| Strona producenta: | http://bythehive.com/e-thirteen/ |