Opona „
Opona RS, zbudowana na karkasie Flux GR o konstrukcji dwuwarstwowej 72 TPI i z wkładkami GR Apex w ściankach bocznych, wytrzymuje obciążenia, jakim poddawane są opony tylne podczas jazdy enduro, DH i E-MTB.
Połącz ją z oponą Grappler Flux GR z przodu, aby uzyskać przyczepny, dobrze wyważony zestaw zapewniający doskonałą przyczepność na zakrętach i skuteczność hamulca na obu kołach.
Najważniejsze cechy opony Grappler MTB:
| Nazwa produktu: | e*thirteen Grappler RS Opona składana - Flux GR Casing | Mopo Compound - 27.5x2.4" | tylna | czarna |
| Producent: | e*thirteen |
| Kod pozycji: | ETH768438 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Rower górski, Enduro, Downhill |
| rozmiar koła: | 27,5" / 650B (584mm) |
| gęstość osnowy: | 72TPI/EPI |
| szerokość opony: | 2.40" |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 1475g |
| kod produktu producenta: | T3GS5-101-BK-2 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | e*thirteen - Grappler |
| GTIN: | 4711280348787 |
| Strona producenta: | http://bythehive.com/e-thirteen/ |