Frezowane CNC miski suportu firmy
Suport rowerowy pasuje do ram o szerokości obudowy 68 lub 73 mm i średnicy 47 mm (gwint T47). Przeznaczony do mechanizmów korbowych z wałem
UWAGA! Aby zapewnić maksymalną trwałość, nacisk boczny wywierany przez śrubę czołową lewej korby powinien być jak najmniejszy!
Ważna informacja: Do montażu potrzebne jest specjalne narzędzie do łożysk wewnętrznych
| Nazwa produktu: | Moquai Suport rowerowy - Ceramic | T47-68/73-24 |
| Producent: | Moquai |
| Kod pozycji: | MOQ768583 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy, Rower górski |
| rodzaj suportu rowerowego: | T47 |
| profil osi suportu: | 24 mm Hollow Shaft |
| szerokość mufy suportu: | 68 mm, 73 mm |
| budowa suportu: | Miski suportu |
| średnica osłony: | 47mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 130g |
| kod produktu producenta: | MQ-T4736824C |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4260486570398 |