Frezowane CNC miski suportu firmy Moquai są przykręcane do mufy suportu. Taki sposób montażu zapobiega irytującym trzaskom i ułatwia późniejszy demontaż. Frezowane CNC suporty rowerowe MOQUAI są wyposażone w łożyska ceramiczno-hybrydowe. Ceramiczne kulki zapewniają płynną pracę i długą żywotność.
Suport jest odpowiedni do ram o szerokości obudowy 86,5 mm, 89,5 mm lub 92 mm i średnicy 47 mm (gwint T47). Przeznaczony do mechanizmów korbowych z trzpieniem Shimano Hollowtech II (średnica 24 mm).
UWAGA! Aby zapewnić maksymalną trwałość, nacisk boczny wywierany przez śrubę czołową lewej korby powinien być jak najmniejszy!
Ważna uwaga: do montażu wymagane jest specjalne narzędzie do suportu Moquai (dostępne osobno). Narzędzie MQ-BBT-Z1076 jest odpowiednie do montażu panewek łożyska T47.
| Nazwa produktu: | Moquai Suport rowerowy - Ceramic | T47-86.5/89.5/92-24 |
| Producent: | Moquai |
| Kod pozycji: | MOQ768584 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy, Rower górski |
| rodzaj suportu rowerowego: | T47 |
| profil osi suportu: | 24 mm Hollow Shaft |
| szerokość mufy suportu: | 86.5mm, 89.5mm, 92 mm |
| budowa suportu: | Miski suportu |
| średnica osłony: | 47mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 125g |
| kod produktu producenta: | MQ-T478624C |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4260486570404 |