Cinturato™ SmarTUBE Lite to ultralekka dętka stworzona z myślą o współczesnej jeździe na szutrze, gdzie wydajność, waga i praktyczność mają realne znaczenie podczas każdej przejażdżki. W porównaniu ze standardową dętką Cinturato SmarTUBE jest ona nawet o 28,6% lżejsza i o 37,5% cieńsza, co zmniejsza masę obrotową i poprawia responsywność roweru, a jednocześnie sprawia, że jako dętka zapasowa zajmuje mniej miejsca. Zmniejszenie oporu toczenia o 6,3% zapewnia bardziej wydajną jazdę i gwarantuje niezawodność nawet na długich dystansach. Dzięki idealnej równowadze między lekką wagą, płynnością toczenia i trwałością, Cinturato™ SmarTUBE Lite jest idealnym wyborem do rowerów gravelowych i terenowych przeznaczonych do jazdy długodystansowej, zarówno jako ulepszenie osiągów, jak i praktyczne rozwiązanie, które zawsze warto mieć przy sobie.
Uwaga:
Do stosowania wyłącznie z hamulcami tarczowymi.
| Nazwa produktu: | Pirelli Cinturato SmarTUBE LITE Dętka - 35/50-622/584 |
| Producent: | Pirelli |
| Kod pozycji: | PIT768796 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Allroad / Gravel |
| rozmiar koła: | 27,5" / 650B (584mm), 28" (622mm) |
| szerokość opony: | 35 mm, 36 mm, 37 mm, 38 mm, 39 mm, 40 mm, 41 mm, 42 mm, 43 mm, 44 mm, 45 mm, 46 mm, 47 mm, 48 mm, 49 mm, 50 mm |
| materiał dętki: | TPU |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Żółty |
| waga: | 36g |
| Wersja z obciążeniem: | 42mm |
| GTIN: | 8019227476002, 8019227475999 |
| Strona producenta: | https://www.pirelli.com |