Dołącz do szybkiej grupy, daj z siebie wszystko podczas sprintu i pokonaj wiatr podczas próby ucieczki. Nowy model Propel Advanced Pro jest teraz lżejszy, płynniejszy i bardziej wydajny, dzięki czemu pozwala jechać szybciej, abyś mógł w pełni wykorzystać każdy wysiłek.
Natychmiastowa prędkość
W momentach, w których liczy się eksplozja prędkości – podczas rozpoczęcia ataku, pościgu za uciekinierem lub sprintu do mety – nowy Propel Advanced Pro jest szybszy i bardziej dynamiczny niż kiedykolwiek wcześniej. Rama jest lżejsza niż w poprzedniej generacji i charakteryzuje się większą sztywnością skrętną oraz sztywnością pedałowania, dzięki czemu odczuwasz natychmiastową reakcję po naciśnięciu pedałów.
Stała wysoka prędkość
Przeprojektowana rama i zintegrowane komponenty zapewniają płynniejszą jazdę, niezależnie od tego, czy jedziesz w grupie, czy zbierasz kilometry podczas treningu. Sztyca Vector jest bardziej elastyczna niż w poprzedniej generacji, a widelec i zintegrowany kokpit amortyzują nierówności i wibracje z przodu. A dzięki dodatkowemu prześwitowi możesz zamontować opony o objętości do 32 mm, co jeszcze bardziej poprawia wrażenia z jazdy i pomaga utrzymać wyższe prędkości przy mniejszym zmęczeniu.
Prędkość maksymalna
Rama, kokpit, koła i opony tworzą system, który zmniejsza całkowity opór podczas jazdy z dużą prędkością. Rama AeroSystem i zintegrowany kokpit zapewniają mniejszy opór powietrza, podczas gdy system kół Aero i opony zmniejszają opór toczenia. Oznacza to, że masz większą prędkość, aby znaleźć się na czele, oderwać się od grupy lub nadawać tempo na płaskich odcinkach i podczas podjazdów.
| Nazwa produktu: | Giant PROPEL ADVANCED PRO-DA - Rower Szosowy z Włókna Węglowego – 2027 - supernova grey |
| Producent: | Giant Bikes |
| Kod pozycji: | GNT768826 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| piasty: | Giant Aero Hub |
| szprychy: | Aero Carbon |
| obręcze: | Giant SLR 0 50 Carbon |
| łańcuch: | Shimano Dura-Ace CN-M9100 |
| kaseta: | Shimano Dura-Ace |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano Dura-Ace Di2 ST-R9270 |
| przerzutka tylna: | Shimano Dura-Ace Di2 RD-R9250 |
| przerzutka przednia: | Shimano Dura-Ace Di2 FD-R9250 |
| suport rowerowy: | Shimano PressFit |
| przełożenie zębatki: | 52-36 |
| korba: | Shimano Dura Ace FC-R9200 |
| hamulce: | Shimano Dura-Ace Di2 160/140mm | Shimano Dura-Ace Di2 ST-R9270 |
| model sztycy siodełka: | Giant Vector | Carbon | -5/+15mm offset |
| siodełko: | Giant Fleet SL |
| owijka na kierownicę: | Stratus Lite 2.0 |
| kierownica: | Giant Contact SLR 0 Aero Handlebar-Stem-Unit |
| mostek: | Giant Contact SLR 0 Aero Handlebar-Stem-Unit |
| widelec: | Advanced SL Full Carbon | OD Aero Steerer |
| rama: | Advanced Carbon Frame |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 11-30 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - elektroniczne |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | computer stem mount | 1 x carbon aero bottle cage |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| opony: | CADEX Aero | 700x28c | Tubeless Ready | 240 TPI |
| maksymalna szerokość opony: | 32mm |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2027 |
| Kolor: | Szary |
| konstrukcja widelca: | Sztywny widelec |
| waga: | 6800g |
| kod produktu producenta: | 1074046105 | 1074046106 | 1074046107 |
| prowadzenie przewodów: | w pełni zintegrowane |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | Giant - Propel |
| liczba przełożeń: | 2 x 12 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 4711291265882, 4711291265899, 4711291265905 |
| Strona producenta: | https://www.giant-bicycles.com |