Seria FURY Kilian Jornet prezentuje się w naturalnych odcieniach brązu, inspirowanych surowymi krajobrazami, przez które Kilian przemierza na co dzień. Logo Kilian na soczewkach i na górnej części oprawek symbolizuje model okularów, który sprawdził się w terenie, który nie wybacza żadnych niedopatrzeń. Wyposażone w soczewki SPECTRON 3 z powłoką Flash w kolorze srebrnym (kat. 3), okulary zapewniają niezawodną, kompleksową ochronę przed silnym nasłonecznieniem.
Powłoka Flash wzmacnia filtrowanie światła widzialnego, zapewniając dobrą widoczność terenu nawet przy pełnej prędkości. Dzięki oprawkom o konstrukcji typu wrap-around z dużymi szkłami oraz antypoślizgowymi wkładkami na zausznikach i mosteku nosowym, okulary FURY pozostają na swoim miejscu nawet w najbardziej intensywnych sytuacjach. Stworzone z myślą o prędkości.
Spectron 3
Soczewki poliwęglanowe kategorii 3 (przepuszczalność światła widzialnego: 12%). Te wszechstronne soczewki są lekkie, a jednocześnie odporne na uderzenia i nadają się do wszelkiego rodzaju aktywności. Wszechstronne zastosowanie w sporcie i życiu codziennym. Szeroki wybór kolorów i powłok lustrzanych zapewniających kolorowy wygląd.
| Nazwa produktu: | Julbo Fury Kilian Jornet Okulary - Darkbrown - grey - Multilayer Silver Spectron 3 |
| Producent: | Julbo |
| Kod pozycji: | JBO768863 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| aktywność: | Jazda na rowerze, Bieganie, Trailrunning |
| płeć: | Unisex |
| Styl okularów: | Pełna oprawka, Okulary mono |
| właściwości soczewek: | stały odcień, Ochrona UV |
| Do warunków oświetlenia: | Kategoria 3 - jasno |
| materiał soczewek: | Polycarbonat |
| przepuszczalność światła: | 12% |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Brązowy |
| waga: | 25g |
| Szerokość okularów: | 135mm |
| Długość zausznika: | 115mm |
| szerokość soczewki: | 131mm |
| Szerokość mostka: | 15mm |
| GTIN: | 3660576075207 |
| Strona producenta: | http://www.julbo-eyewear.com/de/ |