Seria LIRY Kilian Jornet utrzymana jest w jasnobrązowej kolorystyce inspirowanej norweskimi krajobrazami. Logo Kiliana Jorneta umieszczone w górnej części oprawki stanowi prawdziwy akcent. Kilian jest bowiem całkowicie przekonany o wszechstronności i niezawodności tych okularów i nosi je zarówno na co dzień, jak i podczas swoich spektakularnych wypraw. Model wyposażony w soczewki SPECTRON 3 z powłoką Flash w kolorze srebrnym (kat. 3) zapewnia komfort i ochronę przed silnym nasłonecznieniem. Regulowane zauszniki i mostek nosowy z antypoślizgowymi wkładkami gwarantują pewne trzymanie i indywidualne dopasowanie. Pewny wybór. Sprawdzony w praktyce.
Spectron 3
Soczewki z poliwęglanu kategorii 3 (przepuszczalność światła widzialnego: 12%). Te wszechstronne soczewki są lekkie, a jednocześnie odporne na uderzenia i nadają się do wszelkiego rodzaju aktywności. Wszechstronne zastosowanie w sporcie i życiu codziennym. Szeroki wybór kolorów i lustrzanych wykończeń zapewniających kolorowy wygląd.
| Nazwa produktu: | Julbo Liry Kilian Jornet Okulary - Darkbrown / Lightbrown - grey - Multilayer Silver Spectron 3 |
| Producent: | Julbo |
| Kod pozycji: | JBO768866 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| aktywność: | Jazda na rowerze, Bieganie, Trailrunning |
| płeć: | Unisex |
| Styl okularów: | Pół oprawka, Okulary z podwójnymi szkłami |
| właściwości soczewek: | stały odcień, Ochrona UV |
| Do warunków oświetlenia: | Kategoria 3 - jasno |
| materiał soczewek: | Polycarbonat |
| przepuszczalność światła: | 12% |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Brązowy |
| waga: | 29g |
| Szerokość okularów: | 128mm |
| Długość zausznika: | 133mm |
| szerokość soczewki: | 64mm |
| Szerokość mostka: | 12mm |
| GTIN: | 3660576075214 |
| Strona producenta: | http://www.julbo-eyewear.com/de/ |