Nazwane na cześć Henrika Bergstedta. Jednego z dwóch braci stojących za słynnym sklepem snowboardowym Osthang. Idealne do aktywności outdoorowych.
Nie możesz się zdecydować, czy potrzebujesz przezroczystych, czy ciemnych soczewek? W takim razie soczewki fotochromowe są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Podobnie jak Rap Metal, stanowią one rozwiązanie typu „dwa w jednym”. Okulary przeciwsłoneczne i okulary przezroczyste w jednej ramie. Innymi słowy, idealne do wędrówek, jazdy na rowerze i snowboardzie. Automatycznie dostosowują się do zmieniających się warunków oświetleniowych, zapewniając wyraźny obraz i ochronę przed promieniowaniem UV.
| Nazwa produktu: | CHPO Henrik Okulary - Photochromic - White / Red |
| Producent: | CHPO |
| Kod pozycji: | CPO768977 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| aktywność: | Jazda na rowerze, Bieganie, Wypoczynek, Sporty zimowe |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 60/20/145mm |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy, Rower górski |
| Styl okularów: | Pełna oprawka, Okulary mono |
| właściwości soczewek: | fotochromiczne, Ochrona UV |
| Do warunków oświetlenia: | Kategoria 1 - zła pogoda, Kategoria 2 - średnio jasno, Kategoria 3 - jasno |
| przepuszczalność światła: | 84-14% |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Biały |
| waga: | 100g |
| Szerokość okularów: | 145mm |
| Szerokość mostka: | 20mm |
| Wysokość soczewek: | 60mm |
| GTIN: | 7340089111321 |
| Strona producenta: | https://chpobrand.com |