Nazwane na cześć Henrika Bergstedta. Jednego z dwóch braci stojących za słynnym sklepem snowboardowym Osthang. Idealne do aktywności outdoorowych. Okulary mają soczewki polaryzacyjne i oversize'ową oprawkę z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Mniejsza wersja naszych bestsellerowych okularów przeciwsłonecznych Henrik.
Lustrzane soczewki ograniczają odblaski i zwiększają komfort widzenia.
Świetne soczewki, idealne na pochmurne dni. Doskonale nadają się również do jazdy w miejscach o słabym oświetleniu i poza nimi. Na przykład w lesie lub w centrum większego miasta.
| Nazwa produktu: | CHPO Henke Okulary - Matte black / Black |
| Producent: | CHPO |
| Kod pozycji: | CPO768983 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| aktywność: | Jazda na rowerze, Bieganie, Wypoczynek, Sporty zimowe |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 50/15/136mm |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy, Rower górski |
| Styl okularów: | Pełna oprawka, Okulary mono |
| właściwości soczewek: | stały odcień, polaryzacyjne, Ochrona UV |
| Do warunków oświetlenia: | Kategoria 3 - jasno |
| przepuszczalność światła: | 15% |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 100g |
| Szerokość okularów: | 136mm |
| Szerokość mostka: | 15mm |
| Wysokość soczewek: | 50mm |
| GTIN: | 7340089111291 |
| Strona producenta: | https://chpobrand.com |