Sprawdzony w tunelu aerodynamicznym, na drodze i na wadze, zestaw kierownicy i mostka Reserve RD1 zapewnia opływowy profil aerodynamiczny oraz responsywne właściwości jezdne. Model RD1 nie ma ograniczeń wagowych dla rowerzystów i jest objęty naszą dożywotnią gwarancją. Zestaw kierowniczo-mostek oferuje w pełni zintegrowane prowadzenie linek dla systemu ACROS-ICR, obsługuje rury sterowe 1 1/8 cala i jest dostarczany z wbudowanym uchwytem na komputer. Kierownica składa się z jednoczęściowej konstrukcji z włókna węglowego. Specjaliści od włókna węglowego dostarczają swój zestaw kierowniczo-mostek bez ograniczeń wagowych i z dożywotnią gwarancją.
Aerodynamiczny
Przetestowana w tunelu aerodynamicznym: kierownica RD1 pozwala zaoszczędzić 29 sekund na dystansie 40 km w porównaniu z innymi testowanymi kierownicami. Bo gdy liczy się każda sekunda, liczy się każda przewaga
Smukły – inteligentny – gładki
Aby zapewnić maksymalną aerodynamikę, wszystkie kabele są całkowicie ukryte wewnątrz ramy. Konstrukcja opiera się na standardzie sterów Acros ICR i jest kompatybilna z większością rowerów.
| Nazwa produktu: | Reserve RD1 Zintegrowana kierownica |
| Producent: | Reserve |
| Kod pozycji: | RSV769037 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| Układ kierownicy: | Bar-Stem-Unit |
| Właściwości kierownicy: | Spadek < 130 mm (kompakt), Zasięg < 80 mm, Aero (z wypłaszczonym fragmentem), Flara / wygięte baranki |
| wygięcie: | 125mm |
| wysięg kierownicy: | 75mm |
| Flara kierownicy drop bar: | 6° |
| wysokość zacisku mostka: | 35mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| Średnica rury sterowej Ø - góra: | 1 1/8“ |
| szerokość chwytu: | 360 mm, 380 mm, 400 mm |
| GTIN: | 4250773306595, 4250773306564, 4250773306557, 4250773306526, 4250773306588, 4250773306540, 4250773306519, 4250773306571, 4250773306533, 4250773306502 |
| Strona producenta: | https://www.reservewheels.com/ |