Skarpety Heritage Print łączą w sobie wygodę, wydajność i charakterystyczny wygląd, tworząc niezbędny elment wyposażenia rowerowego, zaprojektowany zarówno do jazdy szosowej, jak i wycieczek po szutrze. Jako część kolekcji HERITAGE 2.0 Fresh Drop, skarpety te czerpią inspirację z retrofuturystycznego stylu Memphis z lat 80. i przenoszą dziedzictwo marki Sportful do nowoczesnego akcesorium inspirowanego sportem wyczynowym.
Materiał
Kostka: 75% poliester, 25% elastan
Stopa: 80% poliamid, 20% elastan
| Nazwa produktu: | Sportful Heritage Print Skarpetki - 002 Black Heritage |
| Producent: | Sportful |
| Kod pozycji: | SPF769109 |
| Materiał: | Kostka: 75% poliester, 25% elastan Stopa: 80% poliamid, 20% elastan |
| kompresja: | nie |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Unisex |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy, Allroad / Gravel |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne |
| łatwość mycia: | 40°C, nie wybielać |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| zakres temperatury: | +35°C / +15°C |
| długość skarpetek: | długie |
| wersja skarpetki: | bez wyściółki |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Szary |
| waga: | 66g |
| GTIN: | 8056006752438, 8056006752445, 8056006752452 |
W poniższych tabelach znajdziesz informacje na temat rozmiarów ubrań producenta Sportful.
| Międzynarodowy | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|
| UE | 38 - 39 | 40 - 41 | 42 - 43 | 44 - 45 | 46 - 47 |
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
| Międzynarodowy | S | M / L | XL |
|---|---|---|---|
| UE | 36 - 39 | 40 - 43 | 44 - 46 |
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M / L
Międzynarodowy XL
| Międzynarodowy | S / M | L / XL |
|---|---|---|
| UE | 34 - 38 | 39 - 41 |
Międzynarodowy S / M
Międzynarodowy L / XL