Czapka rowerowa Heritage to ponadczasowy dodatek rowerowy, który łączy w sobie klasyczny styl z nowoczesnym komfortem. Jako część kolekcji HERITAGE 2.0 Fresh Drop czerpie inspirację z charakterystycznego, retrofuturystycznego stylu Memphis z lat 80. i przekłada go na funkcjonalny dodatek rowerowy przeznaczony do jazdy szosowej i gravelowej.
Materiał
100% poliester
| Nazwa produktu: | Sportful Heritage Czapka Kolarska - 002 Black |
| Producent: | Sportful |
| Kod pozycji: | SPF769116 |
| Materiał: | 100% poliester |
| kompresja: | nie |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Unisex |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy, Allroad / Gravel |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne |
| łatwość mycia: | 40°C, nie wybielać |
| pora roku: | Lato |
| zakres temperatury: | +35°C / +15°C |
| wersja nakrycia głowy: | Czapka kolarska |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 32g |
| GTIN: | 8056006752469 |
W poniższych tabelach znajdziesz informacje na temat rozmiarów ubrań producenta Sportful.
| Międzynarodowy | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| obwód głowy (cm) | 52 - 53 | 54 - 55 | 56 - 57 | 58 - 59 | 60 - 61 | 62 - 63 |
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
| Międzynarodowy | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|
| obwód głowy (cm) | 48 - 50 | 50 - 53 | 53 - 54 | 54 - 55 |
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL