Długa długość rury czołowej i płaski kąt główki ramy zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, stabilności i kontroli — zwłaszcza na trudnych trasach. Taka konstrukcja daje zarówno początkującym, jak i doświadczonym rowerzystom pewność podczas jazdy i sprawia, że rower jest idealnym towarzyszem w terenie.
Modele z serii Eccentric Lite są fabrycznie wyposażone w dobrze skomponowaną specyfikację, a jednocześnie stanowią doskonałą podstawę do przyszłych modyfikacji i ulepszeń. Eccentric Lite to zatem nowoczesna jazda po szlakach bez kompromisów, przeznaczona dla wszystkich, którzy szukają mocnego, wszechstronnego i przyszłościowego roweru MTB hardtail.
| Nazwa produktu: | NS Bikes ECCENTRIC LITE 1 - 29" Rower górski MTB - 2026 - raw |
| Producent: | NS Bikes |
| Kod pozycji: | NBI769136 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Allroad / Gravel |
| piasty: | NS Bikes |
| obręcze: | Octane One Solar | Tubeless Ready |
| łańcuch: | Shimano |
| kaseta: | Sunrace CSMZ800 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano Deore SL-M6100 |
| przerzutka tylna: | Shimano Deore RD-M6100 |
| suport rowerowy: | Shimano BSA | 73mm |
| przełożenie zębatki: | 32 |
| korba: | Shimano Deore FCMT510 |
| hamulce: | Shimano BR-MT410 | 180/180mm |
| model sztycy siodełka: | Kalloy | 31.6mm |
| siodełko: | WTB Volt |
| kierownica: | NS Bikes Bar | 31.8mm | 760mm | 12mm Rise |
| mostek: | NS Bikes Drop | 31.8mm | 50mm | -10° |
| widelec: | RockShox Judy Silver TK Solo Air |
| ster rowerowy: | GW |
| rama: | AL6061-T6 |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 11-51 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| uchwyty: | NS Bikes Hold Fast |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| skok widelca: | 120 mm |
| opony: | Maxxis Rekon | EXO | TR | 29x2.40" |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Szary |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| waga: | 13200g |
| kod produktu producenta: | BI-NSB-2232 |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | NS Bikes - Eccentric |
| liczba przełożeń: | 1 x 12 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 2019090014970, 2019090014987, 2019090014994 |
| Strona producenta: | http://www.ns-bikes.com |