Pedał ergotec EP-M to wysokiej jakości pedał wykonany z wytrzymałego polipropylenu, który został opracowany specjalnie do użytku w (e-)trekkingu, (e-)SUV i (e-)MTB cross country. Dzięki rozmiarom 103 mm x 100 mm pedał oferuje obszerną powierzchnię pod stopę. Wklęsły kształt zapewnia optymalne przenoszenie siły, a zintegrowane wypustki gwarantują doskonałą przyczepność. Wytrzymała oś CroMo o średnicy 7 mm zapewnia optymalną stabilność i trwałość. Pedał EP-M jest wyposażony w wysokiej jakości łożyska ślizgowe IGUS, które zapewniają płynną i długotrwałą pracę. Ponadto pedał posiada reflektory z numerem K, które zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo w ruchu drogowym.
| Nazwa produktu: | Ergotec EP-M Pedał |
| Producent: | Ergotec |
| Kod pozycji: | ERT769139 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Trekking, Rower elektryczny, Rower górski |
| Wersja pedału: | Płaski pedał / pedał platformowy |
| wymiar platformy pedału: | 103 x 100mm |
| Rozmiar gwintu pedału: | 9/16" |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 350g |
| kod produktu producenta: | 86074001 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Materiał osi pedału: | Stal nierdzewna |
| Materiał korpusu pedału: | Plastik |
| limit wagi: | 160kg |
| GTIN: | 4016538120802 |
| Strona producenta: | https://www.ergotec.de/ |