Suport rowerowy C-Bear Gen2 wyposażony jest w wysokiej jakości łożyska ceramiczne w połączeniu z wytrzymałymi miskami z aluminium oraz tuleją z tworzywa Delrin, która skutecznie chroni wewnętrzne przewody i kable przed uszkodzeniami. Dzięki poszerzonym miskom druga generacja tego modelu nie wymaga stosowania podkładek dystansowych.
Nr producenta: bsa-dub-w-g2-ds-a
| Nazwa produktu: | C-Bear Suport rowerowy - Ceramic | MTB/Cyclocross | BSA-68/73-DUB - Wide - Gen2 |
| Producent: | C-Bear |
| Kod pozycji: | CBE769172 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Ceramika |
| Przeznaczenie Roweru: | Cyklo-cross, Rower górski, Allroad / Gravel |
| rodzaj suportu rowerowego: | BSA |
| profil osi suportu: | SRAM DUB |
| szerokość mufy suportu: | 68 mm, 73 mm |
| budowa suportu: | Miski suportu |
| średnica osłony: | 35mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 102g |
| kod produktu producenta: | bsa-dub-w-g2-ds-a |
| Źródło obciążenia: | BIKE24 |
| GTIN: | 5425033024802 |
| Strona producenta: | https://www.c-bear.com |