Nano Gravel 45 to najbardziej wszechstronny komplet kół z włókna węglowego do gravelu w ofercie TUNE. Dzięki obręczom z włókna węglowego o wysokości 45 mm komplet kół jest zoptymalizowany pod kątem aerodynamiki, co czyni go idealnym rozwiązaniem zarówno do wyścigów gravelowych, jak i szybkich grupowych przejażdżek poza utwardzonymi drogami. Duża szerokość wewnętrzna obręczy wynosząca 30 mm pozwala na stosowanie szerokich opon przy niskim ciśnieniu powietrza – co zapewnia znacznie większy komfort, kontrolę i przyczepność na każdym podłożu.
Niezależnie od tego, czy chodzi o wyścigi, szybkie przejażdżki grupowe, czy kilkudniowe wyprawy Bikepacking – Nano Gravel 45 pozwoli Ci dotrzeć do celu wydajniej, szybciej i z większym poczuciem pewności.
| Nazwa produktu: | Tune Nano Gravel Komplet kół 45 - 28" | Włókno węglowe | Clincher | Centerlock - 12x100mm | 12x142mm - Shimano HG |
| Producent: | Tune |
| Kod pozycji: | TUN769209 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Allroad / Gravel |
| piasty: | Nano CL |
| szprychy: | SAPIM CX-Ray |
| obręcze: | Carbon |
| układ zmiany biegów: | 8, 9, 10, 11, 12 |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| standard osi: | 12x100 mm (Przednie koło), 12x142 mm (Tylne koło) |
| Wersja koła: | Zestaw kół, Zestaw kół 1300-1700 g |
| Korpus wolnobiegu: | HG L (Shimano 11/12 biegów szosowy) |
| układ hamulcowy: | Centerlock/AFS |
| rodzaj opony: | Opona drutowa, Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| dopasowane wymiary opon: | 47-57mm |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 30-622 |
| szerokość obręczy: | 36mm |
| szerokość profilu wewnętrznego: | 30mm |
| wysokość profilu obręczy: | 45mm |
| maks. waga systemu: | 130kg |
| układ wolnobiegu: | Shimano 10/11/12 POEtry 69 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 1355g |
| kod produktu producenta: | LRS.NaGRC45.BeaStd.HG12.POE69.bck |
| Liczba otworów na szprychy: | 24 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja z obciążeniem: | +/- 3% |
| GTIN: | 4062266331751 |