Wszechstronne ramy korby wykonane z frezowanego CNC aluminium 7150, zaprojektowane specjalnie z myślą o najnowszej generacji rowerów elektrycznych MTB. Ramię korby Hope zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnym prześwicie i oferuje zoptymalizowany współczynnik Q, aby zapewnić kompatybilność z większością kombinacji ram i silników. Wyposażone w system samoodłączający, ułatwiający montaż i demontaż. Kompatybilne z jednostkami napędowymi z mocowaniem osi ISIS i idealnie nadają się do systemów
Zaprojektowane, przetestowane i wyprodukowane w Barnoldswick w Wielkiej Brytanii.
Kompatybilne np. z
| Nazwa produktu: | Hope Ramię korby do roweru elektrycznego marki Specialized - czarny |
| Producent: | Hope |
| Kod pozycji: | HOP769264 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Rower górski |
| korba: | CNC machined 7150 aluminium |
| profil osi suportu: | ISIS |
| standard direct mount (montaż bezpośredni): | Hope |
| mocowanie zębatki: | Mocowanie bez haka (Direct Mount) |
| akcesoria i części zamienne do korb: | Ramiona korby |
| Q-factor (rozstaw pedałów): | 182 mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 472g |
| kod produktu producenta: | HCEBS55 | HCEBS65 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| długość ramienia korby: | 165 mm, 155 mm |
| GTIN: | 5056033483032, 5056033483094 |
| Strona producenta: | http://www.hopetech.com |