Firma Hope z dumą przedstawia mechanizm korbowy RX Carbon. Jego konstrukcja wywodzi się z rozwoju mechanizmu korbowego MTB Carbon i dzięki lekkości, wytrzymałości oraz optymalnemu laminowaniu zapewnia zrównoważone wrażenia z jazdy, doskonałą sztywność oraz zintegrowaną amortyzację. Jest to przede wszystkim element idealnie dostosowany do najnowszej generacji rowerów gravelowych z włókna węglowego.
Korba posiada sprawdzony system samoodłączający się w miejscu połączenia ramię korby z wałem. Unikalna konstrukcja z najmniejszymi możliwymi elementami aluminiowymi wewnętrznymi zapewnia zmniejszoną wagę i wysoką wytrzymałość. Gwinty pedałów można wymienić w razie uszkodzenia. Wewnątrz ramion korby znajduje się rdzeń z pianki, który tłumi wstrząsy i drgania. Wizualne włókno węglowe 1K zapewnia zwiększoną odporność na zużycie.
| Nazwa produktu: | Hope Korba RX z włókna węglowego Wide 68mm | 30mm - czarny / pomarańczowy |
| Producent: | Hope |
| Kod pozycji: | HOP769270 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Allroad / Gravel |
| korba: | T700 Carbon |
| liczba biegów - przód: | 1 |
| profil osi suportu: | 30 mm Hollow Shaft |
| standard direct mount (montaż bezpośredni): | Hope |
| mocowanie zębatki: | Mocowanie bez haka (Direct Mount) |
| linia łańcucha: | 47.5mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny, Pomarańczowy |
| waga: | 426.5g |
| kod produktu producenta: | HCCRXNW |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| długość ramienia korby: | 165 mm, 170 mm |
| GTIN: | 5056454995688, 5056454995756 |
| Strona producenta: | http://www.hopetech.com |