Wszechstronne ramy korby wykonane z frezowanego metodą CNC aluminium 7150, zaprojektowane specjalnie z myślą o najnowszej generacji rowerów elektrycznych MTB. Ramy korby Hope zostały opracowane z myślą o maksymalnym prześwicie i charakteryzują się zoptymalizowanym współczynnikiem Q oraz wąskim przesunięciem, co zapewnia kompatybilność z większością kombinacji ram i silników. Wyposażone w system samoodłączający, ułatwiający montaż i demontaż. Kompatybilne z jednostkami napędowymi z mocowaniem osi ISIS i idealnie nadające się do systemów Brose/Bosch. (niekompatybilne z interfejsem wału korbowego Bosch Gen. 3 BNI)
Zaprojektowane, przetestowane i wyprodukowane w Barnoldswick w Wielkiej Brytanii.
| Nazwa produktu: | Hope Ramię korby do roweru elektrycznego marki Brose / Bosch | Narrow Offset - czerwony |
| Producent: | Hope |
| Kod pozycji: | HOP769443 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Rower górski |
| korba: | CNC machined 7150 aluminium |
| profil osi suportu: | ISIS |
| standard direct mount (montaż bezpośredni): | Hope |
| mocowanie zębatki: | Mocowanie bez haka (Direct Mount) |
| akcesoria i części zamienne do korb: | Ramiona korby |
| Q-factor (rozstaw pedałów): | 173.3 mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czerwony |
| waga: | 472g |
| kod produktu producenta: | HCEBN55 | HCEBN65 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| długość ramienia korby: | 165 mm, 155 mm |
| GTIN: | 5056033483179, 5056033483230 |
| Strona producenta: | http://www.hopetech.com |