Opona ENVE Gravel Hex Carapace została opracowana specjalnie z myślą o trasach o umiarkowanym i trudnym terenie, a jej głównymi atutami są trwałość i niezawodna ochrona. W połączeniu z mieszanką gumową, która zapewnia niskie opory toczenia, powstała opona łącząca ochronę przed przebiciem przy dużych prędkościach z optymalną kontrolą hamowania.
Charakterystyczny wzór bieżnika HEX zapewnia doskonałą przyczepność oraz pewny chwyt podczas hamulca, a także wyjątkowo kontrolowane prowadzenie na różnych nawierzchniach. Kolejną zaletą jest ciągła ochrona z kevlaru, która skutecznie chroni ściany boczne przed ostrymi kamieniami i uszkodzeniami. Zapewnia to niezawodność nawet podczas długich i wymagających przejażdżek — bez niepożądanych przerw.
| Nazwa produktu: | ENVE Hex Carapace Gravel Opona składana - 44-622 | czarny |
| Producent: | ENVE |
| Kod pozycji: | ENV769670 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Allroad / Gravel |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| Ciśnienie powietrza: | 1.5-3.5bar |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 44-622 |
| szerokość opony: | 44 mm |
| ochrona przed przebiciem: | Kevlar Full Protection | Anti-Pinch Bumper | Chaffer Strip |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 500g |
| kod produktu producenta: | 300-1022-040 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 810165973343 |
| Strona producenta: | http://www.enve.com/ |