Opona HEX Gravel łączy w sobie wysoką wydajność z niezawodną przyczepnością i jest przeznaczona dla rowerzystów, którzy nie godzą się na kompromisy. Innowacyjna konstrukcja bieżnika z sześciokątnymi kostkami umożliwia trójwymiarowe odkształcanie się opon. Dzięki temu karkas idealnie dostosowuje się do szerokiej gamy nawierzchni i zapewnia płynne, pewne prowadzenie.
Taka konstrukcja zapewnia wysoką przyczepność zarówno podczas przyspieszania, jak i podczas hamowania, gwarantując kontrolowaną i pewną jazdę w każdych warunkach. Opona wykorzystuje nowoczesną mieszankę gumową z nanocząsteczkami, pierwotnie opracowaną dla rowerów szosowych. Mieszanka ta zmniejsza opór toczenia, poprawia przyczepność i wydłuża żywotność bieżnika.
| Nazwa produktu: | ENVE HEX Gravel Opona składana - 48-622 | czarny |
| Producent: | ENVE |
| Kod pozycji: | ENV769671 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Allroad / Gravel |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 48-622 |
| szerokość opony: | 48 mm |
| ochrona przed przebiciem: | Puncture Barrier | Anti-Pinch Bumper | Chaffer Strip |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 460g |
| kod produktu producenta: | 300-1022-037 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 810165973312 |
| Strona producenta: | http://www.enve.com/ |